Helta Gıda Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, helva,tahinli helva,kakolu helva,denizli helva,helva fiyatları

Vanilyalı Helva, Kakaolu Helva, Antep Fıstıklı Helva, Tahin, Pekmez

Tahin,helva fiyatları,denizli helva,helvacı,helva fiyatları,sporcu yiyeceği,helva üretimi,

whatsapp

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Şirketimiz HELTA GIDA, geçmişi 1900’lü yıllara dayanan, ata mesleği olan helvacılığı günümüze taşımak amacıyla 1975 yılında Denizli’de kuruldu. 1977 yılında fabrikalaşan HELTA, halen aynı tesiste geleneksel üretimden taviz vermeden yılların verdiği deneyim ve ustalığı modern teknolojiyle birleştirerek üretime devam etmektedir.

Tesisimiz, işletme binası ve depolar dahil olmak üzere 5000 m2 alanda günlük 10 ton tahin üretim kapasitesine sahiptir. Denizli sektöründe en büyük üretim kapasitesiyle üretim yapan ve Denizli ilinde pazar payının büyük çoğunluğunu elinde bulunduran HELTA, 2005 yılı içinde İzmir’de açtığı şubesiyle Ege bölgesinde de sektörünün lideri konumundadır.

1982 yılında ihracatla tanışan HELTA, yurtdışı pazarını genişleterek çeşitli ülkelerde ihracatlarına devam etmektedir.

Kaliteli hammadde- kaliteli ürün prensibinden asla taviz vermeyen HELTA, tüm süreçlerini uluslararası gıda ve kalite standartlarına göre sertifikalandırmıştır. Kalite, uygun fiyat ve zamanında teslimat, rekabet gücünün ve sürdürülebilirliğinin temel unsurlarıdır.

Yılların deneyimi, sürekli iyileşme arayışı ve yüksek motivasyonuyla HELTA, Anadolu’nun geleneksel damak tadı olan tahin ve helvayı Türk ve dünya mutfağına sunmaktadır.